Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Subskrybcja
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
- dopisz - wypisz
ZKS Klub Sportowy UNIA Złoty Stok
 

ZKS KLUB SPORTOWY
"UNIA" ZŁOTY STOK

SIEDZIBA:


ul. Sportowa 2
57-250 Zloty Stok
tel. 0 605 601 983
tel. 0 601 583 452


ZARZĄD:

Wojciech Król - prezes zarządu
Krzysztof Jóźwiak - z-ca prezesa ds. sekcji piłki nożnej
Edward Słówko - z-ca prezesa ds. sekcji żeglarskiej
Elżebieta Broś - skarbnik
Anna Chwałek - sekretarz
Wiesław Nowakowski - członek zarządu

 

SENIORZY - KLASA OKRĘGOWA

Trener: Grzegorz Czachor. Kierownik drużyny: Wojciech Król. Masażysta: Maciej Kusiak.

1. Marcin Margasiński

2. Michał Bartoszek

3. Jakub Gołdyn

4. Bartłomiej Cebula

5. Krzysztof Zugaj

6. Jarosław Śleziak

7. Szymon Markowski

8. Paweł Dudzic

9. Piotr Brysiak

10. Grzegorz Lew

11. Damian Szafarski

12. Tomasz Krysiak

13. Mateusz Stwora

14. Maciej Czerna

15. Wojciech Białek

16. Mateusz Bień

17. Mateusz Faron

18. Adrian Kopacz

19. Patryk Wala

 

JUNIORZY MŁODSI - LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH.

Trener: Wojciech Dujin

1. Łukasz Iwaszków

2. Tomasz Pławiak

3. Konrad Babiec

4. Dariusz Kędra - Pawlicki

5. Krystian Marchlewicz

6. Wojciech Dukiewicz

7. Mateusz Krocz

8. Adam Plantos

9. Tomasz Ludwiczak

10. Konrad Brysiak

11. Jakub Seweryn

12. Dawid Kowal

13. Marcin Roguski

14. Karol Charęza

15. Konrad Brysiak

 

TRAMPKARZE - KLASA TERENOWA

Trener: Szymon Markowski

1. Jakub Biel

2. Miłosz Miśkowiec

3. Marcel Kliś

4. Dominik Ivan

5. Dawid Seweryn

6. Marcin Dukiewicz

7. Wojciech Maryniak

8. Michał Malarenko

9. Jan Pasierb

10. Arkadiusz Kwaśny

11. Przemysław Złoty

12. Rafał Brysiak

13. Dawid Radzioch

14. Michał Andrejew

15. Tomasz Pławiak

16. Jakub Dwornik

 

MŁODZIKI - KLASA TERENOWA

Trener: Wojciech Dujin

1. Tymoteusz Seweryn

2. Adrianna Ciućmak

3. Jarosław Kawa 

4. Jakub Gozdera

5. Kacper Piwnik

6. Michał Musiał

7. Oskar Brysiak

8. Jarosław Janiec

9. Gracjan Misztela

10. Jakub Goliński

11. Mateusz Surus

12. Konrad Michałek

13. Kacper Malinowski

14. Katarzyna Cichoń

 

ORLIKI - KLASA OKRĘGOWA

Trener: Szymon Markowski

1. Alan Madejczyk

2. Maciej Półtorak

3. Christopher Sadiq

4. Stanisław Kozioł

5. Brajan Szendzielorz

6. Kamil Kawa

7. Jakub Gołdyn

8. Igor Drozda

9. Brajan Szendzielorz

10. Szymon Charęza

11. Szymon Kłyniuk

12. Tomasz Złoty

13. Daniel Mrozek

14. Przemysław Czarnaś

 

ŻAKI

Trener: Wojciech Dujin

1. Franciszek Cichoń

2. Hubert Surus

3. Wiktor Serafin

4. Tymoteusz Trzewiczek

5. Mateusz Mielnik

6. Aleksander Gozdera

7. Michał Marynowski

8. Andrzej Cieślik

9. Damian Kozakiewicz

10. Mikołaj Ziemak

11. Maciej Sokołowski

12. Dawid Gierczak

13. Kacper Świetlak

14. Jagoda Golińska

15. Agnieszka Wszeborowska

UM Złoty Stok
BIP
Fotogaleria
Pogoda
poniedziałek, 28 lipca 2014
209 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Gmina Złoty Stok, Rynek 22, 57-250 Złoty Stok, woj. dolnośląskie
tel.: +48.748164164, email: um@zlotystok.pl
NIP: 887-16-35-183
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x